Vojta Trnka – Vojta Trnka a Kulturistika, Jiří Vacek, Štěpán Ginzel, From the shadow #jdemespolecne
V dnešním rozhovoru s kulturistou Vojtou Trnkou jsme probrali, způsob kulturistické spolupráce s kulturistou Jiřím Vackem a Štěpánem Ginzlem, začátky kulturisty Vojty Trnky v kulturistice, těžkosti, které kulturista Vojta Trnka musel na cestě za úspěchem v kulturistice překonat a pořád překonává, cíle, který kulturista Vojta Trnka v kulturistice má a co vůbec kulturistika pro kulturistu Vojtu Trnku znamená, co mu dává, a proč kulturistika vyhrála nad vším ostatním.
Samozřejmě jsme řešili i věci mimo kulturistiku, jako Vojtovu práci, podmínky pro přípravu na závody, sérii videí From The Shadow, a další cíle, ať už se týkají kulturistiky, nebo karierního zaměření.
Na kulturistovi Vojtovi Trnkovi, stejně jako na řadě dalších úspěšných kulturistech, s kterýma jsem měl možnost dělat rozhovory:

, jde vidět, že se jedná o pokornýho kluka, kterej miluje to, co dělá, navíc, aspoň tak, jak se mi jevil i kulturista Jiří Vacek, to maj oba v hlavě skutečně srovnaný a tvoří tým, který někam dlouhodobě směřuje. Navíc zmiňoval i svoji přechozí spolupráci s kulturistou Štěpánem Ginzlem, s kterým snad taky brzo něco natočíme.
Kulturistu Vojtu Trnku můžete sledovat na sociálních sítích:
🏋️ Kulturista Vojta Trnka Instagram:
🏋️ Kulturista Vojta Trnka Facebook:

🏋️ Stahuj Ebook Zdarma 💪 5 Pilířů pro maximální a dlouhodobě udržitelné výsledky v přeměně postavy:

► Ženy Trénink vs. Muži Trénink – Playlist obsahující návod, jak uzpůsobit trénink v závislosti na pohlaví:

► JAK NABRAT SVALY A SÍLU:

► JAK SE ZBAVIT TUKU:

——————————————————————————-
► ODEBIREJ kanal:

——————————————————————————-

► Online a Osobni COACHING: stanislavpaseka@gmail.com
(treninkove a vyzivove plany, Skype a osobni konzultace, osobni treninky v Praze)

► ONLINE Spoluprace:

► OSOBNI spoluprace:

► Ebooky:

► Vysledky klientu:

► O me:

——————————————————————————-

► Facebook:

► Skupina pro KLIENTY a NEJNOVEJSI INFORMACE:

► Instagram:

——————————————————————————-

Zreknuti se zodpovednosti:
Stanislav Paseka neni doktor. Pred zacatkem cviceni se vzdy o jeho vhodnosti porad se svym lekarem. Vsechny informace ve videich jsou ciste informativniho charakteru a jejich pouziti je ciste na tvou vlastni zodpovednost.
Stanislav Paseka neprebira zadnou primou, ci neprimou zodpovednost za pripadnou fyzickou, ekonomickou ci psychickou ujmu.

source: https://pub-ed-inquiry.org

Xem thêm các bài viết về Làm Đẹp: https://pub-ed-inquiry.org/category/lam-dep/

10 thoughts on “Vojta Trnka – Vojta Trnka a Kulturistika, Jiří Vacek, Štěpán Ginzel, From the shadow #jdemespolecne”

  • 🏋️ Vojtu Trnku muzes sledovat zde: https://www.instagram.com/vojtatrn/ Pristi sobotu v 19:30 se muzes tesit na zatim posledni rozhovor s Milanem Sadkem a v nedeli ve stejnou dobu prijde na radu rozhovor s dalsi znamou osobnosti.

  • Ego az do nebe, zahledenost do sebe, nulova pokora a zivotni cil zamereny pouze na svoji vlastni osobu, bez jakehokoliv prinosu pro spolecnost. Za me naprosto nesympaticky clovek, se kterym bych se nebavil ani minutu, stejne jako drtiva vetsina ostatnich kulturistu. Jsem stastny, ze jsem tuto komunitu opustil.

  • martin dostál says:

    To by mě zajímalo co je na tom tak drahé… Vždyť přece sype “jen málo” takže za to peníze neutratí a i jídlo zas tak drahé není a jist musí každý .. z vlastní zkušenosti vím ze závody po Evropě se vším všudy vyjdou na 20k se skromnějším ubytováním ..

  • Jiří Hutečka says:

    Jestli to bylo tezsi tim ze jsi musel stat pres noc na dverich, tak to pockej az budes muset byt jako hasic nekde 20 hodin na zasahu nejakeho velkeho pozaru a pod.. To zhubnes behem jednoho dne 5kg ani nebudes vedet jak a trening bude stat za prd jeste tyden po tom..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>